HABERLER

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Nedeniyle Kurumumuzda Konfeans ve Anma Töreni Düzenlendi.
Konferans Veren Sayın Vaizimize ve İmamımıza Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.
Ayrıntılar
14.03.2018

 

Kurumumuzda Görevli Kadın Personelimize Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Kutlama Töreni Düzenlendi. Başta Kadın Personelimiz Olmak Üzere Tüm Kadınların Dünya Kadınlar Gününü Kutluyoruz
Ayrıntılar
08.03.2018

 

Stajer Hakim Savcı Adayları, Ceza İnfaz Kurumlarının Yapısı ve İşleyişini Yerinde İncelemek Amacıyla Kurumumuzu Ziyaret Etmişlerdir. Kurum Müdürümüz Hakim Savcı Adaylarına Uygulamalar Hakkında Bilgi Vermiştir.
Ayrıntılar
06.03.2018

 

Kapalı Görüş Ziyaretleri Gruplar Halinde Devam Etmektedir
Ziyaret Programı ve Kurallar

 

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcımız, Daire Başkanımız ve Genel Müdürlüğümüzde Görevli Hakimlerimiz 27.02.2017 tarihinde Kurumumuzu ziyaret etti.
Genel Müdür Yardımcımız ve beraberindeki heyet kurumumuzda incelemelerde bulundu, kurum işleyişi hakkında bilgi aldı.
Ayrıntılar
27.02.2018

 

Kurumumuzda düzenlenen sabah kahvaltısında personelimiz bir araya geldi. Personel arasındaki birlik ve beraberliği pekiştirme ve kaynaşma amaçlı düzenlenen kahvaltıya Kurum Müdürlerimiz ile birimlerde görevli çalışanlar katıldı. Kurum Müdürümüz kahvaltıyı düzenleyen birime ve tüm çalışanlara birlik ve beraberliktelikleri ve çalışmaları nedeniye teşekkür etti.
Ayrıntılar
23.02.2018

 

Hakim-Savcı Adayı Sınavında Başarılı Olarak, Hakim-Savcı Adayı Olarak Atanan Personelimiz ile Yeni Görev Yerlerine Atanan Personelimize Veda Yemeği Düzenlendi. Personelimize Yeni Görevlerinde de Başarılarının Devamını Diliyoruz.
Ayrıntılar
19.01.2018

 

...2018 yılının ülkemize, aziz milletimize, tüm insanlığa, huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederken, mesai arkadaşlarımın ve ailelerinin; milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
Mesajın Tamamı

 

Kurum Müdürlüğümüzce, Personelin Birlik ve Beraberliğini Sağlamak, Motivasyonunu Arttırmak Amacıyla Kahvaltı Etkinliği Düzenlenmiştir. Etkinlikte Konuşma Yapan Kurum Müdürümüz, Personelimizin Yıl Boyunca Gayretli Çalışmasına Teşekkür Ederek, Yeni Yıllarını Kutlamıştır...
Ayrıntılar
29.12.2017

 

Hakim-Savcı Adaylığı Sınavında Başarılı Olarak, Hakim-Savcı Adayı Olarak Atanan Personelimize Veda Töreni Düzenlendi. Personelimizi Başarısından Dolayı Kutluyor, Yeni Görevinde de Başarılarının Devamını Diliyoruz.
Ayrıntılar

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle, Kurum Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlamak Amacıyla Tören Düzenlenmiştir. Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutluyoruz.
Ayrıntılar

 

Kurum Öğretmenlerimizin ve Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.
24.11.2017

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. ölüm yıldönümü nedeniyle kurumumuzda anma töreni düzenlendi.Törene Cumhuriyet Başsavcıvekilimiz, Sayın Kurum Müdürlerimiz, Sayın Jandarma Bölük Komutanı,Değerli Kurum Persoenlimiz ve Jandarma Askerleri katılmışlardır.
Ayrıntılar

 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla, Sevgiyle Anıyoruz.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

 

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı Kapsamında Öğretmenimiz Tarafından Kurumumuzda Konferans Verilmiş, Cumhuriyetin İlanı İle İlgili Slayt Gösterisi Yapılmıştır.
Ayrıntılar

 

...Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
Bayramlar, Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın,
Mesajın Tamamı

 

Haber Arşivi